Dla zawodników

Kalendarz Zawodów PZTri

Puchar Polski

Ciekawostki

Klasy Sportowe

 

Nabór

Informacje ogólne

Zasady naboru

Kadra Prowadząca

Pływanie

 

Organizacyjne - DELF

IV Otwarte
Mistrzostwa Gryfina

Plan Treningów

Zimowy Obóz
Sportowy KS DELF
16 - 26.01.2006r.

------------

 

Linkownia

 


Kronika Sportu Polskiego

Miło nam przedstawić Kronikę Sportu Polskiego. Wydawana jest ona od roku 2000 z udziałem wielu działaczy i dziennikarzy - pasjonatów sportu. Jest to publikacja unikalna (książka - dokument), zawierająca w kolejnych, corocznych edycjach, kompendium wiedzy o dokonaniach polskiego sportu na tle najważniejszych światowych wydarzeń.

Kronika zawiera felietony, komentarze, informacje encyklopedyczne, statystyki, tabele ale również prezentuje sylwetki wybitnych sportowców, trenerów i działaczy sportowych, pokazuje ich dokonania. Pośrednio, w ten sposób zachęca do równania z nimi. To przede wszystkim dzieci i młodzież wzorują się na swoich sportowych idolach. Naśladując mistrzów, podejmując amatorskie treningi, trafiają do klubów - najpierw uczniowskich, potem "dorosłych". Dla wielu spośród nich sport stanowi szansę na wyrwanie się z patologicznego środowiska, na odmianę losu. Kronika uzmysławia młodym ludziom drogę, jaką trzeba i warto przejść, by coś w sporcie osiągnąć. Warto dodać, że najczęściej, osiągnięcia w sporcie, dzięki cechom nabywanym w walce i rywalizacji, pomagają budować sukcesy w życiu pozasportowym.

Nasza propozycja w tym zakresie wygląda następująco: - komplet sześciu edycji Kroniki Sportu Polskiego (2000 - 2005) - kosztuje 300,00 PLN plus koszt przesyłki, Ponadto proponujemy zakup dowolnej ilości egzemplarzy edycji 2005.

Warunki zakupu Kroniki zawarte są w załączonym druku zamówienia. Do ewentualnego zamówienia można dołączyć tę samą ilość dyplomów, które Państwo wręczają przy różnych okazjach - zawierających znaki graficzne, przywiązujące książkę do miasta, regionu, urzędu, szkoły etc. My te dyplomy wklejamy w drukarni ( gratis) w taki sposób, że stanowią integralną część Kroniki. Z naszych doświadczeń wynika, że podnosi to znacznie emocjonalną wartość nagrody, czyniąc z niej pożądaną pamiątkę na całe życie. Z wyrazami szacunku i osobistej sympatii

Stanisław Januszewski
Redaktor prowadzący
tel. 0 22 621 46 52, 0 22 629 67 95


Nasi Partnerzy


 Kontakt: Gryfiński Klub Sportowy DELF, 74-100 Gryfino, ul. Łużycka 38, tel. 509 949 777