Aquathlon_Rumia_17 kwiatnia_2016_roku

a1  Rozgrzewka pływacka a2 Nasze zawodniczki Julia Sanecka i Ola Urbanek (stoi bokiem) a3 Jeden ze startów a4 Aleksandra Urbanek
a5 Grzegorz Rudziński na starcie swojego wyścigu pływackiego a6  Prawa ręka - zgięta w łokciu a7 Lewa ręka - prosta w łokciu a8 prawa 1
a9 prawa 2 b1 prawa 3 b2 Start Mateusza Urbanek - w białym czepku b3 Mateuz Urbanek
b4 startowali razem b5  Ola Urbanek w Rumii b6 Dzieci jak zwykle rywalizują pięknie b7 Start kolejnej grupy wiekowej dzieci
b8 wyruszył na trasę drugi, a przybiegł pierwszy. Zwycięzył więc biegiem b9 Maksymilian Kopiczko. Młodzik. W 2014 w Olsztynie w Aquathlonie był za naszą Julią Sanecką, a w Rumii wygrał zawody. Wygrał bo trenuje od jakiegoś czau.. c1 Klaudia Skibiak z nr 5 c2 Julia Sanecka
c3 Monika Smarój. Wygrała pływanie w gronie amatorów, i całą rywalizację wśród kobiet. c3 biegało trochę tych młodzików c4 Klaudia Skibiak c4 Miłosz Walkowiak Sambor Tczew Mistrz Polski 2016 w Aquathlonie
c5 Jan Baran c5 było gęsto... c6 Nikodem Kelner c6 Julia już na finiszu przed Klaudią
c7  Julia Sanecka c8 Brązowy medalista c9 Grzegorz Rogacz d1 Klaudia Petters
d2 d3 Michał Jarliński (z prawej) wyruszył jako osiemnasty, a przybiegł na metę jako drugi. d4 Grzegorz Rudziński. Popłynął poniżej swoich możliwości, dlatego na trasę wybiegł jako 25, ale przybiegł na metę jako 8-y. d6
d9 Naza zawodniczka Ola Urbanek e3 e5 z numerem 18 biegnie MIchał Jarliński. Z wynikiem 9.18 na 3km przesunął się z 18 na 2 lokatę. e6 regorz Rudziński
e7 paulina Bohater i Amelia Seroczyńska e8 Oktawia Lewandowska ze Szczecina e9 f1
f2 f3 f4 Michał Jarliński - świetnie stawia stopy i dlatego świetnie biega... f5
f6 f7 f9 g1
g2 g3 Michał Oliwa bezapelacyjnie zwycięzył wśród juniorów i młodzieżowców g4 g5
g7 Adrian Wilk g8 Paweł Najmowicz - wylądował tuż za metą g9 Eryk Szuba h1 Marta Łagownik wygrała rywalizację młodzieżową kobiet